داخلی صفحه ایلام خبر
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر منصوب شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۸
طی حکمی از سوی اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام «کرم فرجی» به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر منصوب شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر منصوب شد
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ با حکم اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام «کرم فرجی» به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر منصوب شد.
مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر روز یکشنبه 11 خردادماه، با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و کیانوش محمد نژاد فرماندار دره شهر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در متن حکم اسدالله تولیده آمده است:

جناب آقای کرم فرجی

 سلام علیکم

احتراما" نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه معزز ایثارگری جنابعالی را به سمت سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان  دره شهر   منصوب می نمایم. بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده های آنها، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس اسللامی می باشند. خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام خمینی (ره)، خدمت به نبی مکرم اسلام(ص) و به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تکریم شهیدان، تکریم ایثار و اخلاص و تکریم دلهای نورانی و جان های لبریز از صفا و نورانیت است.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر  و امید در جهت تعالی مادی و معنوی کشور، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن بکار گیرید. توفیق جنابعالی را در خدمت گزاری به نظام مقدس جمهوری از ایزد منان خواستارم.

اسدالله تولیده
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان ایلام
 
کد مطلب: 338167