خانواده ایثارگران میراث داران انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی بیان کرد: خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند.
خانواده ایثارگران میراث داران انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام محمد تقی عزیزی به همراه خانه زرین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و همچنین نارمنجی معاون فرهنگی و آموزشی با خانواده‌های معظم شهیدان «طاووسی» و جانبازان ۷۰ درصد «سید احمدآذری»، «محمدرضا بلالی»، «محمدرضا غلامی»، «مهدی شریفی»، «محمدجواد صدقی»، «محمدرضا جعفریان» دیدار و گفت و گو کردند.
حجت الاسلام عزیزی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای انقلاب بیان کرد: خانواده شهدا و ایثارگران مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آنها باید در برنامه مسئولان قرار گیرد.
وی افزود: حفظ آرمان‌های شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله خدمات رسانی می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی بیان کرد: خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند.
وی تصریح کرد: جانفشانی ها و سلحشوری های رزمندگان دفاع مقدس به عنوان اسطوره استقامت، وفاداری، صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت های انقلاب ثبت شده است و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخار بزرگی است.
گفتنی است شهید مهدی طاووسی در سال ۶۵ در عملیات کربلای ۴ در منطقه عملیاتی شلمچه و همچنین شهید حسین طاووسی در سال ۶۱ در منطقه عملیاتی شوش به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 338189
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور