داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیر بیمه دی استان قزوین:
والدین شهدای شهرستان آبیک پایش سلامت می‌شوند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰
مدیر بیمه دی استان قزوین گفت: والدین شهدای شهرستان آبیک با هدف تشخیص زود هنگام بیماری‌ها و کمک به بهبود سلامتی آنها پایش سلامت می‌شوند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه بررسی مشکلات درمانی جامعه ایثارگران با حضور داود روح‌اللهی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک، حمیده خواجویی‌راد مدیر بیمه دی و دیگر کارشناسان بنیاد و بیمه دی استان قزوین برگزار شد.
در این جلسه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک بر رفع مشکلات بیمه درمانی خانواده‌های شهدا و ایثارگران تاکید کرد و گفت: باید دغدغه‌های این قشر با پیگیری و اتخاذ راهکارهای اصولی مسئولان بیمه دی در کوتاه‌ترین مدت برطرف شود.
در ادامه جلسه فوق، خواجویی‌راد گفت: تلاش همه مسئولان بیمه دی برطرف کردن مشکلات درمانی جامعه ایثارگران است تا رضایتمندی واقعی این قشر معظم جامعه را به دست آورند.
مدیر بیمه دی استان قزوین افزود: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک یک پزشک معتمد به بیمه دی معرفی کند تا اقدامات لازم جهت پایش سلامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران در سال جاری انجام شود.
وی ادامه داد: این پایش با هدف تشخیص زودهنگام بیماری‌ها، پیشگیری از هزینه‌های درمان، کمک به بهبود سلامتی و کاهش مشکلات و دغدغه‌های درمانی جامعه ایثارگران اجرا خواهد شد.
این مقام مسئول گفت: این پایش سلامت براساس لیستی که مسئولان بنیاد به بیمه دی می‌دهند به صورت هفتگی با اولویت والدین شهدا اجرا می‌شود.
گفتنی است: در این جلسه، مشکلات بیمه جامعه ایثارگران از جمله داروخانه‌ها و پزشکان و مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه دی مورد بررسی قرار گرفت.
کد مطلب: 338193
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور