داخلی صفحه قزوین خبر
 
رئیس بنیاد شهرستان قزوین:
تقویت تعاملات در بهبود عملکرد کارکنان موثر است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳
تقویت تعاملات و بهره‌گیری از تجربیات کارمندان بنیاد استان در بهبود عملکرد کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین موثر است.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه شورای معاونین بنیاد شهرستان قزوین با حضور علی‌پناه قویدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، محمدرضا شکوهی معاون تعاون و امور اجتماعی و فاطمه نسخه‌چی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان قزوین و سایر اعضا برگزار شد.
در این جلسه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین گفت: فعالیت‌هایی که در بنیاد شهرستان انجام می‌شود اگر با هماهنگی و همکاری منسجم با کارکنان ستادی بنیاد صورت گیرد بازخورد بهتری خواهد داشت.
وی افزود: هر چقدر تعاملات کارکنان بنیاد قزوین با کارمندان بنیاد استان در انجام فعالیت‌های خدماتی و فرهنگی بیشتر باشد به همان اندازه نتیجه مثبت از اجرای روند این فعالیت‌ها کسب خواهیم کرد و همین در بهبود عملکرد آنها موثر است.
در ادامه این جلسه، شکوهی مطالبی در خصوص پایش سلامت و ثبت آن در سیستم سجایا، اشتغال، وام خوداشتغالی، سهمیه استخدامی و معاضدت‌های استخدامی، وام مسکن و توزیع باقیمانده حکمت کارت به ایثارگران بیان کرد.
همچنین در جلسه فوق، نسخه‌چی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین توضیحاتی در خصوص برگزاری مسابقات قرآنی و معرفی افراد برای شرکت در این مسابقات، لیست نامگذاری معابر به نام شهدا و ثبت خدمات اردویی و ورزشی در سیستم سجایا ارایه کرد.
در ادامه این جلسه، رامین شادانفر معاون تعاون و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین به تشریح خدمات ارایه شده به جامعه ایثارگران پرداخت.
گفتنی است: در این جلسه، هر یک از کارکنان بنیاد شهرستان قزوین مسایل و مشکلات مربوط به جامعه ایثارگران را مطرح و پیرامون رفع آنها با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.
کد مطلب: 338212
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور