خلاقیت و نوآوری لازمه کار فرهنگی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۶
مدیر کل بنیاد کرمانشاه خلاقیت و نوآوری را لازمه کار فرهنگی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: استمرار بخشیدن در امور فرهنگی بنیاد و انعکاس مناسب این فعالیت‌ها از اقدامات مناسب در حوزه فرهنگی است.
خلاقیت و نوآوری لازمه کار فرهنگی است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام هادی عسگری در نشست با همکاران حوزه فرهنگی، ضمن تقدیر از تلاش‌های به‌ عمل‌ آمده در بخش فرهنگی بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: علیرغم تلاش‌های خوبی که تاکنون در این حوزه صورت گرفته اما به نظر می‌رسد که ظرفیت همکاران ما بیش از این است و ما می‌توانیم عملکرد بیشتری را در این بخش داشته باشیم.
حجت‌الاسلام عسگری ادامه داد: امروزه انجام هر فعالیتی به شرایط و اقتضائات مهمی بستگی دارد که این اقتضائات رسیدن به اهداف و برنامه‌ها را برای ما دست‌یافتنی‌تر و سهل‌الحصول تر می‌کند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه، کسب دانش، هدف شناسی، مخاطب شناسی و نیز زمان و مکان‌شناسی را از شاخص‌های یک کار فرهنگی مطلوب برشمرد و افزود: همکاران ما در حوزه فرهنگی باید در شرایط کنونی به دنبال فعالیت‌های جدید و اثرگذار همچون بهره‌گیری از فضای مجازی و فعالیت‌های متنوع دیگری از این‌ دست باشند.
وی خلاقیت و نوآوری را لازمه کار فرهنگی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: استمرار بخشیدن در امور فرهنگی بنیاد و انعکاس مناسب این فعالیت‌ها از اقدامات مناسب در حوزه فرهنگی است.
همچنین در این نشست خسرو شهیدی معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه نیز در سخنانی ضمن اشاره به کمبود اعتبارات بخش فرهنگی، اظهار داشت: حوزه تبلیغات چهره تمام نمای برنامه‌ها و اقدامات فرهنگی بنیاد است و ما باید در این حوزه بیش از گذشته فعالیت داشته باشیم اما متأسفانه به دلیل کمبود اعتبارات فعالیت در این بخش همچون دیگر قسمت‌های اداری تحت تأثیر کمبود اعتبارات قرارگرفته است.
معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه افزود: با وجود این مشکلات همکاران ما در حوزه فرهنگی تمام توان خود را در جهت به انجام رساندن وظایف کاری خود به کار گرفته‌اند که فعالیت ۴۲ حسینیه شاهد، دو مرکز فرهنگی و حضور ۴۲۰ حافظ یک تا سی جزء قرآنی را می‌توان از جمله فعالیت‌های فرهنگی بنیاد کرمانشاه عنوان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338241
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور