تمامی امکانات بنیاد درخدمت جامعه ایثارگری است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: تمامی امکانات بنیاد باید در جهت رفع مشکلات جامعه ایثارگری باشد.
تمامی امکانات بنیاد درخدمت جامعه ایثارگری است
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام حسین معصومی سه شنبه 13 خرداد به منظور بررسی مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران دیار شهید کلاهدوز در نشست صمیمی با کارکنان بنیاد شهرستان قوچان گفت: احترام و رعایت شان اسوه های صبر و مقاومت اولین قدم تکریم جامعه ایثارگری است، که کارکنان موظف به انجام آن هستند.
وی با بیان اینکه بنیاد خانه دوم ایثارگران است، ادامه داد: برخی از  خانواده شهداو ایثارگران به دلیل عدم اگاهی به قوانین ممکن است مشکلات مربوط به سایر ادارات را به شما منتقل کنند، با صبر و حوصله گوش کنید و قوانین را شرح دهید و تا حد ممکن پیگیر مشکلات ایثارگران در سایر ادارات نیز باشید.
حجت الاسلام معصومی به همسبستگی همکاران در ادارات اشاره کرد و افزود: ارتباط خوب با سایر همکاران در ادارات دیگر، می تواند پلی سازنده برای رفع مشکلات ایثارگران در کمترین زمان باشد.
وی ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ارتباط کارکنان با ایثارگران، تاکید کرد: شهداو ایثارگران، هستی خود را فدای اسلام کردند، اگر بتوانید مشکلی را از خانواده ایثارگر برطرف کنید، اطمینان داشته باشید شهدا  دست شما را در دنیا وآخرت خواهند گرفت.
این مقام مسئول ضمن بازدید از ساختمان بازسازی شده بنیاد قوچان تاکید کرد: تمامی امکانات باید در رارائه خدمت به ایثارگران به کار گرفته شود، و اگر نتوانیم  به حق، به جامعه ایثارگری خدمت کنیم، بایدپاسخگوی شهدا و ایثارگران باشیم.
 در پایان کارکنان بنیاد شهرستان قوچان مشکلات پیش روی خدمت به ایثارگران را با این مقام مسئول مطرح کردند و دو تن از ایثارگران در دیدار های جداگانه با مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران گفت‌وگو کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338467
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور