شهادت پاداش بهترین بنده‌های خداوند است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان به مناسبت قیام 15 خرداد و رحلت ملکوتی امام خمینی(ره) با سه خانواده دو شهید در شهرستان رابر دیدار کرد و گفت:
شهادت پاداش بهترین بنده‌های خداوند است
 
به گزارش «ایثار» احمد گروئی ساردو مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان و احمد علیرمضانی مدیر کل صداوسیمای مرکز کرمان به مناسبت گرامیداشت ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب و قیام خونین ۱۵ خرداد با سه خانواده دو شهید در رابر دیدار کردند.
 این دیدارها درروستای گتک با پدر شهیدان فیروزی و سپس با مادر و خانواده شهیدان هاشمی در شهر رابرو و همچنین در روستای ننیز و با پدر و مادر شهیدان آقاملایی برگزار شد.
مدیرکل بنیاد استان در این دیدارها بیان داشت: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند و همه باید ادامه دهنده راه شهدا و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم.
وی با بیان اینکه سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا است خاطرنشان کرد : شهادت  والاترین  توفیقی است که  نصیب هر انسانی نمی شود و پاداش بهترین بنده های خداوند است.
گروئی ساردو در ادامه تصریح کرد : همه ملت ایران زندگی مادی و معنوی خود را مدیون خون شهدا و ایثار جانبازان انقلاب اسلامی هستند.
وی افزود : همه افراد جامعه درهر موقعیتی که هستند نسبت به خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه و دینی به گردن دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338470
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور