ارتباط مردمی با مدیرکل بنیاد کردستان از طریق سامانه سامد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان با حضور در محل سامانه ارتباط مردمی سامد به سوالات ایثارگران پاسخ داد.
ارتباط مردمی با مدیرکل بنیاد کردستان از طریق سامانه سامد
 
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی به منظور ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط دو سویه بین مسئولین و مردم و پاسخگویی مستقیم به سؤالات جامعه هدف شاهد و ایثارگر استان از طریق تلفن 111 در دفتر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت (سامد) حضور یافت.
وی پس از حضور در مرکز سامد اظهار داشت: با توجه به پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ارتباط مردم با مسئولان از طریق سامانه سامد علاوه بر تحقق اهداف دولت الکترونیک، تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی، می‌تواند به رعایت فاصله اجتماعی و کنترل شیوع کرونا کمک کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان یادآور شد: یکی از اهداف و اولویت های ما پاسخگویی و رسیدگی مطلوب به مسائل و مشکلات جامعه هدف تحت پوشش بنیاد است و حضور در این سامانه فرصت مغتنمی برای ارتباط مستقیم و تلاش مضاعف برای راهنمایی، ارائه پاسخ و رفع مشکلات است.
وی با بیان اینکه سامد نقش بسزایی در تسهیل ارتباط بین مردم و مسئولان دارد، افزود: حذف بروکراسی اداری و ثبت مسائل و مشکلات بدون مراجعه حضوری از مواردی است که در تکریم ارباب رجوع باید مورد توجه قرار گیرد و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز از سازمان های پیشگام در این امر است.
نجفی حفظ کرامت و رعایت حقوق شهروندی جامعه ایثارگران را جزو حقوق اولیه آنها  برشمرد و گفت: خدمت به ایثارگران اجر و پاداش معنوی خداوند را به همراه دارد و مسائلی که از سوی جامعه هدف از طریق تلفن ۱۱۱ سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت مطرح شده است، ضمن ثبت در سیستم، بلافاصله مورد پیگیری و رسیدگی قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338549
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور