داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدار فرمانده سپاه کردستان با خانواده شهدای تروریستی دیواندره و دری مریوان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۲
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با خانواده شهید «شکیبا سلیمی» از شهدای رمضان دیواندره و با خانواده شهیدان «قانع کرم‌ویسه و طالب محمودی» از شهدای روستای دری مریوان دیدار و در یک فضای صمیمی با آنان گفت‌وگو کرد.
دیدار فرمانده سپاه کردستان با خانواده شهدای تروریستی دیواندره و دری مریوان
 
به گزارش ایثار واحد کردستان و به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان ظهر امروز با خانواده شهید «شکیبا سلیمی» از شهدای رمضان دیواندره و با خانواده شهیدان «قانع کرم‌ویسه و طالب محمودی» از شهدای روستای دری مریوان دیدار و در یک فضای صمیمی با آنان گفت‌وگو کرد.

سردار سیدصادق حسینی، فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و ضرورت ضرورت پاسداشت و حفظ حرمت خون شهدا اظهار داشت: جمهوری اسلامی ثمره خون‌های پاک هزاران شهید گلگون‌کفن بوده که با اهدای جان و خون خود، «امنیت و آسایش» کنونی را برای ما به ارمغان آورده‌اند.

وی تداوم فرهنگ ایثار و شهادت و ترسیم مسیر حرکت نسل‌ها در امتداد یکدیگر را ضروری دانست و افزود: امروز بهترین فضیلت برای افراد جامعه در عرصه اجتماع زنده نگه داشتن یاد شهداست و باید جوانان با رشادت‌های این بزرگمردان بیش از پیش آشنا شوند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: زنده نگهداشتن یاد و خاطرات شهدا لازم و ضروری بوده و زنده نگهداشتن راه و ترویج افکار آنان در میان جامعه، به‌ویژه در بین جوانان، انقلاب را در برابر توطئه‌ها و گزندهای دشمنان ایمن می‌کند.

وی با بیان اینکه شهدا از جان عزیزشان برای اسلام، انقلاب و مردم گذشتند؛ بر ضرورت یادآوری این رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌ها به نسل جوان تاکید کرد و گفت: خانواده‌های شهدا مایه افتخار و عزت جمهوری اسلامی بوده و باید همواره از آنان سرکشی، مشکلاتشان را حل و حرمت آنان را حفظ کنیم.

سردار حسینی یادآور شد: حفظ حرمت خانواده‌های شهدا یعنی تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، یعنی اینکه راه شهادت راه عزت و شرف بوده، بنابراین باید همواره ادامه‌دهنده راه این بزرگمردان باشیم و اجازه ندهیم این مسیر حق و انسانیت به فراموشی سپرده شود.

خانواده شهیدان «شکیبا سلیمی، قانع کرم‌ویسه و طالب محمودی» نیز هر کدام در این دیدارها به تداوم راه شهیدان و پاسداری از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید داشتند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در پایان این دیدارها به رسم یادبود، با اهدای لوح تقدیری از صبر و تحمل خانواده‌های شهیدان «شکیبا سلیمی، قانع کرم‌ویسه و طالب محمودی» تجلیل کرد.
کلمات کليدی: دیدار با خانواده شهدا، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان
کد مطلب: 338614