داخلی صفحه گلستان خبر
 
توزیع بسته های حمایتی تا رفع ویروس کرونا ادامه خواهد داشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۳
مدیرکل بنیادگلستان اظهار کرد: توزیع بسته های حمایتی و اقلام بهداشتی تا رفع ویروس کرونا با اولویت ایثارگران کم برخوردار ادامه خواهد داشت.
توزیع بسته های حمایتی تا رفع ویروس کرونا ادامه خواهد داشت
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، اسرافیل وزیری در جلسه شورای معاونین و روسای شهرستان های استان گلستان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش پرسنل بنیاد گفت: شیوع بیماری کوید 19 بار دیگر ثابت کرد که کارکنان بنیاد ورای مسئولیت های اداری خدمت به جامعه ایثارگری را امری معنوی و عبادی می دانند.
وی با بیان اینکه در دوره شیوع ویروس کرونا امکان دیدار و پیپگیری حضوری مشکلات جامعه ایثارگری نبود گفت: از ابتدای سال با بیش از 3000 تماس تلفنی پیگیر رفع مشکلات جامعه ایثارگری بوده و تلاش کردیم حتی المقدور از مراجعه حضوری به بنیاد خودداری شود.
مدیرکل بنیاد گلستان با بیان اینکه تکریم جامعه ایثارگری باید در تمامی مراحل ارائه خدمت به این قشر معزز مشهود باشد افزود: توفیق خدمت به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر  بالاترین عنایتی است که خداوند به ما کرده است و امیدوارم از این آزمون سربلند بیرون آمده و شرمنده شهدا نباشیم.
وزیری ادامه داد: بیش از 5000 بسته معیشتی و اقلام بهداشتی بین جامعه ایثارگری فاقد درآمد توزیع شد و با مشارکت خیرین و دستگاه های اجرایی استان توزیع بسته های حمایتی تا رفع ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.
وی جامعه ایثارگری را الگوی های ایثار دانست و افزود: در دوران شیوع ویروس کرونا شاهد تبلور عینی تبعیت از مشی شهدا و ایثارگران علی الخصوص در میان جامعه پزشکی و پرستاران بودیم و ایثار اجتماعی به اوج خود رسید.
وزیری ضمن تشریح فعالیت های انجام شده بنیاد در دوره شیوع کرونا و برنامه های آتی گفت: توزیع بسته های حمایتی و اقلام بهداشتی تا رفع ویروس کرونا با اولویت ایثارگران کم برخوردار ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/کد مطلب: 338845