داخلی صفحه سمنان خبر
 
" مثل بابا ایثارگرم " ؛ کتابی با موضوع ایثار اجتماعی برای گروه سنی (ب)
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴
نوید شاهد - کتاب "مثل بابا ایثارگرم" به قلم بهروز زارعی، با موضوع ایثار اجتماعی است که با همکاری خانواده شهید مدافع حرم محمدحسین حمزه برای گروه سنی (ب) تدوین شده است.
" مثل بابا ایثارگرم " ؛ کتابی با موضوع ایثار اجتماعی برای گروه سنی (ب)
 
به گزارش نوید شاهد سمنان؛ کتاب "مثل بابا ایثارگرم" به قلم بهروز زارعی، با موضوع ایثار اجتماعی است که با همکاری خانواده شهید مدافع حرم محمدحسین حمزه برای گروه سنی (ب) تدوین شده و لوح فشرده صوتی به همراه تصاویر متحرک نیز ضمیمه دارد. این کتاب به اهتمام اداره کل حفظ‌ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان نخستین بار در سال 1398 توسط نشر صریر در 16 صفحه منتشر شده است.
 
در قسمتی از متن کتاب می خوانیم:زینب به عکس پدر که از داخل قاب به او لبخند می‌زد، نگاهی انداخت و گفت: «بابا حسین هم ایثارگر بود؟»
 
-بله دخترم! بهترین و بالاترین مرحله از ایثار، جون دادن در راه خداست که بهش می‌گن شهادت. بابا حسین برای کمک به مردم سوریه رفت و شهید شد. مردم سوریه هم مثل مردم عراق دارن با آدمای ظالم می‌جنگن. بابا حسین هم مثل شهدای دیگه رفت تا جون مردم بی‌گناه رو نجات بده. خدا ایثارگرا رو دوست داره و جای ایثارگر توی بهشته.
 
زینب در حالی که به مادر در کادو کردن هدیه‌اش کمک می‌‌کرد، گفت: «من بابا حسین رو خیلی دوست دارم، اون یه قهرمانه، من هم دوست دارم مثل اون یه ایثارگر باشم.»
 
مادر زینب را بوسید و گفت: «این هدیه تو بهترین ایثاره، تو هم یه ایثارگر قهرمانی، درست مثل بابا حسین.»
 
کد مطلب: 339050