داخلی صفحه کردستان خبر
 
نماینده ولی‌فقیه و فرمانده سپاه کردستان با خانواده شهید «شکیبا سلیمی» دیدار کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۱
نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با خانواده شهید «شکیبا سلیمی» دیدار و در یک فضای صمیمی با آنان گفت‌وگو کردند.
نماینده ولی‌فقیه و فرمانده سپاه کردستان با خانواده شهید «شکیبا سلیمی» دیدار کردند
 
به گزارش ایثار واحد کردستان و به نقل از خبرگزاری تسنیم از قروه، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان و سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان صبح امروز با خانواده شهید «شکیبا سلیمی» دیدار و در یک فضای صمیمی با آنان گفت‌وگو کردند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و یادآوری رشادت‌های شهید شکیبا سلیمی و دلجویی از مادر شهید اظهار داشت: شما خانواده‌های شهدا آبروی کشور هستید، روحیه بالایتان بسیار با ارزش و ما وظیفه خود دانسته که با شما دیدار و از شما دلجویی کنیم.
وی افزود: دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا یک وظیفه و توفیق الهی است و پشتیبانی از این عزیزان، باعث استحکام و پایداری نظام و انقلاب می‌شود.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا برای مسئولان قوت قلب است چراکه در این دیدارها با خود اتمام حجت کرده تا ادامه دهنده راه شهدا و مدافع نظام و اسلام باشیم.
وی با یادآوری اینکه استان کردستان شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده و امروزه نیز مردمان این دیار همانند اوایل جنگ و دوران دفاع مقدس، تا آخرین قطره خون خود پاسدار نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند بود؛ خاطرنشان کرد: کُردها در طول تاریخ مرزبانان وفاداری برای کشور بوده‌اند و در دوران جنگ قاطعانه در مقابل دشمن ایستادند و مردانه از کشور دفاع کردند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تکریم و سرکشی از خانواده شهدا را وظیفه همه مدیران خواند و تصریح کرد: باید این رسالت به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل شده و نهادینه شود.
سردار سیدصادق حسینی، فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: هدف از دیدار با خانواده شهدا تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ارج نهادن به خانواده معظم شهدا است.
وی گفت: خانواده‌های معظم شهدا حق بزرگی بر گردن ملت و نظام دارند چراکه اقتدار، امنیت، آسایش، عزت و افتخار کنونی کشور و این مرز و بوم، مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهیدان و صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز آنان است، به همین سبب دیدار با این عزیزان یک افتخار و فرصتی مغتنم بوده که سبب تجدید روحیه برای خدمت به مردم می‌شود.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان پاسداشت میراث گرانقدر شهدا را رسالتی عظیم دانست و تصریح کرد: باید از کم‌رنگ شدن ارزش‌های شهدای گرانقدر در جامعه جلوگیری و فرهنگ و راه شهدا همچنان تداوم داشته باشد.
سردار حسینی با یادآوری اینکه تمام نسل‌های جامعه مدیون خانواده معظم شهدا هستند، تاکید کرد: تکریم و توجه به خواسته‌های این خانواده‌های گرانقدر باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.
گفتنی است؛ خانواده شهید «شکیبا سلیمی» نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور و همدردی نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان، به بیان خاطراتی از فرزند شهید خود پرداختند.
کلمات کليدی: دیدار با خانواده شهید سلیمی، کردستان
کد مطلب: 339081