داخلی صفحه گلستان خبر
 
تبیین فرهنگ ایثار و شهادت محور برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۲
رئیس بنیاد کردکوی اظهار کرد: تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و پشتیبانی از حریم ولایت در جامعه به خصوص بین نسل جوان محور برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس است.
تبیین فرهنگ ایثار و شهادت محور برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، الهام خان بیکی در گفتگو با خبرنگار ایثار گلستان گفت: دفاع مقدس تاریخ پرافتخار ایران اسلامی است که جوانان سلحشور با پیروی از رهبر و مقتدای خود صحنه هایی آفریدند که تاریخ بشریت تاکنون چنین عظمتی را کمتر به خود دیده است.
وی ادامه داد: هشت سال جنگ تحمیلی به عنوان یکی از مقاطع مهم و حساس تاریخ معاصر کشورمان با اینکه خسارات فراوانی برای جامعه ایران به بار آورد و بسیاری از فرصت‌های خدمت‌رسانی، سازندگی و آبادانی کشور را از بین برد اما تاثیر معنوی آن آینده این کشور را بیمه کرد و جوانان ما را با گنجینه ای از معنویت آشنا نمود.
خان بیکی تصریح کرد: مهمترین رویکرد در برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس، بیداری اسلامی و حوزه مقاومت، تدوین و انتشار دستاوردهای دفاع مقدس با بهره مندی از ظرفیت و مشارکت فعال تمامی سازمان ها و نهادها و مردم و همچنین توجه به کیفیت بخشی و فراگیری برنامه‌ها با استفاده از شیوه های نوین و سمت و سو دادن برنامه ها با شعار سال (جهش تولید) می باشد.
خان بیکی ضمن تاکید بر نقش بانوان در دفاع مقدس گفت: تاثیر بانوان در هشت سال دفاع مقدس انکارناپذیر است و زنان  ایرانی در دوسنگر خانه و جبهه صحنه های بی بدیلی را رقم زدند که در حافظه مردم ایران خواهد ماند. لذا ایثار و ازخودگذشتگی بانوان در طول جنگ تحمیلی باید پررنگ تر دیده شود.
انتهای پیام/کد مطلب: 339231