داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی بوشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹
نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر با حضور اعضا برگزار شد.
نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی بوشهر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست بابیان این‌که سند حقانیت نظام اسلامی خانواده‌های شاهد و ایثارگر هستند، افزود: باید در تربیت فرزندان شهدا در جامعه همت و تلاش بیشتری داشته باشیم زیرا این عزیزان بهترین سرمایه‌های کشور هستند.
وی بیان داشت: هرچقدر مسئولان و دانشگاهیان در امر آموزش، پژوهش و ارتقاء کیفیت علمی فرزندان شاهد تلاش و فعالیت نمایند به‌مانند نهالی است که در آینده با اطمینان خاطر ثمرات فراوانی خواهد داشت.
مدیرکل بنیاد بوشهر در سخنانی از تعامل سازنده مسئولین دانشگاه علمی کاربردی در راستای توجه بیش‌ازپیش به امور تحصیلی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر قدردانی کرد.
وی تصریح کرد: اهمیت توجه ویژه به وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر، از انتظارات نظام، خصوصاً مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) است.
حجت‌الاسلام تشکری بابیان این‌که دانشجویان شاهد و ایثارگر باید ازلحاظ درسی و اخلاق الگو باشند، افزود: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید در دوران تحصیل خود به لحاظ درسی و اخلاقی در دانشگاه از دیگر هم نوعان خود برتر باشند چراکه این آینده‌سازان، یادگاران کسانی هستند که برای حفظ سنگرهای علم و دانش از جان خود گذشتند تا گزندی به این مرزوبوم نرسد.
وی اضافه کرد: تعهد بیشتر این عزیزان به‌نظام و آرمان‌های انقلاب باعث شده مسئولین توجه ویژه و خاصی به وضعیت تحصیلی آنان در دانشگاه‌ها و سایر عرصه‌های اجتماع داشته باشند.
مدیرکل بنیاد بوشهر در ادامه به بررسی آخرین وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر مراکز آموزش علمی کاربردی در سیستم سجایای بنیاد و سیستم هم‌آوای دانشگاه و همچنین نحوه اجرای توافقات اخیر بنیاد مرکز با دانشگاه و رفع موانع و مشکلات موجود در این زمینه پرداخت.


انتهای پیام/
کد مطلب: 339297