جانبازان با صبر خود، دفاع مقدس را ادامه دادند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: این ایستادگی و مقاومت امروز جانبازان و خانواده‌های آنان، ادامه ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس است، درواقع با صبر خود همچنان در حال دفاع از کیان کشور هستند.
جانبازان با صبر خود، دفاع مقدس را ادامه دادند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با جانباز آسوده در بیمارستان فوق تخصصی امام حسن (ع) بجنورد دیدار کرد.

حسینی در این دیدار اظهار کرد: تجلیل از مقام والای جانبازان وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، علاوه بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در حفظ روحیه ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس و همچنین تربیت نسل‌های بعدی کشور نقش بسزایی دارد، چراکه نسل جدید با ادامه این راه به قله‌های رفیع سعادت و سربلندی در عرصه‌های مختلف خواهند رسید.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به مشکلات جسمی جانبازان معزز و رنج‌های آنان اشاره کرد و گفت: در کنار همه مشکلاتی که این عزیزان به خاطر مجروحیت دارند، باید از سختی‌هایی که خانواده‌های معظم آنان به‌ویژه همسرانشان به خاطر شرایط جسمی جانبازان با ایثار و ازخودگذشتگی تحمل می‌کنند نیز تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی با تأکید بر ثبت خاطرات و بیان مشکلات جسمی جانبازان، برای نسل جوان و نوجوان، تصریح کرد: این ایستادگی و مقاومت امروز جانبازان و خانواده‌های آنان، ادامه ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس است که باید در جهت حفظ آن در جامعه تلاش شود.
 
کد مطلب: 339425