داخلی صفحه ایلام خبر
 
تاثیرگذارترین ابزار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی زبان هنر است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۱
خبرگزاری تسنیم _ معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام گفت: زبان هنر تاثیرگذارترین ابزار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی است.
تاثیرگذارترین ابزار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی زبان هنر است
 
به گزارش ایثار از ایلام به نقل از تسنیم؛ محمد نوذری شامگاه شنبه در نشست شورای ترویج و توسعه استان با اشاره به ایثارگری و سلحشوری مردم شهید پرور استان اظهار‌داشت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استانی که خود مولد این فرهنگ غنی بوده نیازمند مرور خاطرات و حماسه‌های بزرگ این مردمان از طریق زبان هنر هستیم.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام در ادامه از تولید محتوا و استفاده از نوع آوری‌های فضای مجازی بعنوان دو مولفه مهم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی یاد کرد و گفت: لازم است به نسبت اثرگذاری ایلامی‌ها در طول ۸ سال دفاع مقدس در این دوران رزم و حماسه آثار فاخر، مستند و برجسته تولید شود.
نوذری افزود: روایت‌گری قصه این مردمان شجاع در ۸ سال جنگ تحمیلی در دفاع از آب و خاک ایران اسلامی می‌تواند موضوعی اثرگذار در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت باشد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام زبان هنر را تاثیرگذارترین و قدرتمند‌ترین ابزار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی عنوان کرد و گفت: امروز فضای مجازی اثرگذاری خود را بر دنیای واقعی به نمایش گذاشته است و به راحتی نمی‌توان از این ظرفیت مهم گذشت و می‌طلبد دستگاه‌های متولی از این ظرفیت مهم در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کنند.
 نوذری در پایان با توجه به نزدیک بودن سالروز ورود آزادگان به استان گفت: این هفته فرصت مغتنمی برای تجلیل از آزادگان عزیز است و در این راستا هر اداره و دستگاهی به تعداد آزاده ای که دارند از آنان تجلیل بعمل آورند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 339579