داخلی صفحه ایلام خبر
 
حضور در بيت شهدا چراغ راهي براي مسئولين است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۶
خبرگزاری آریا- مدیرکل بنیاد ایلام حضور در بیت شهدا را چراغ راهی برای مسئولین در خدمت به مردم برشمرد و گفت: در مسیر خدمت به نظام و خدمت به مردم ما باید پاسدار خون پاک و آرمان شهدا باشیم.
حضور در بيت شهدا چراغ راهي براي مسئولين است
 
به گزارش ایثار از ایلام به نقل از خبرگزاری آریا، اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و محمد نوذری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه، ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با رعایت پروتکل های بهداشتی با خانواده های معظم شهیدان گرانقدر «علیرضا منصوری»، «مرادعلی فیضی»، «رستم یوسفی» و «محمد کمری» دیدار و از مقام والای ایشان تجلیل کردند.
تولیده در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، حضور در بیت شهدا را چراغ راهی برای مسئولین در خدمت به مردم برشمرد و گفت: در مسیر خدمت به نظام و خدمت به مردم ما باید پاسدار خون پاک و آرمان والای شهدا باشیم و امیدواریم بتوانیم در پایان این راه پر برکت در مقابل شهدا سربلند باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام مهمترین وظیفه بنیاد در مقابل خانواده های معظم شهدا را تکریم و رفع مشکلات آنان بیان کرد و افزود: ایثارگران در طول دوران انقلاب بدون هیچ چشمداشتی هر آنچه را که داشتند را در راه حفظ نظام و انقلاب در طبق اخلاص نهاده و همین فداکاری و ایثارگری هاست که وظیفه ما را در مقابل این عزیزان سنگین تر می کند.
گفتنی است شهید والامقام علیرضا منصوری در سال 1366 در منطقه قلاویزان مهران، شهید گرانقدر مرادعلی فیضی در سال 1361 در عملیات رمضان در منطقه جنوب، شهید محمد کمری در سال 1363 در مهران و شهید معظم رستم یوسفی در سال 1363 در مهران به فیض والای شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 339586