به مدد ایستادگی ایثارگران همچنان از کیان کشور دفاع خواهیم کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: در شرایط کنونی که با عهدشکنی دشمنان در جنگ اقتصادی قرار گرفتیم، با همان روحیه که از عرصه تعامل دیپلماتیک با دنیا موفق و سربلند بیرون آمدیم، به مدد ایستادگی ملت بزرگ، ایثارگران و رهبری مقام معظم رهبری، در عرصه جنگ اقتصادی نیز از کیان کشور دفاع خواهیم کرد.
به مدد ایستادگی ایثارگران همچنان از کیان کشور دفاع خواهیم کرد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی نشست روستایی مدیر شعب بانک ملت استان با بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی به‌منظور ارائه راهکارهای مناسب جهت ارائه تسهیلات به خانواده شهدا و جانبازان و تعامل بیشتر این دو دستگاه، در دفتر مدیرکل بنیاد برگزار شد.
در این نشست که با حضور روستایی مدیر شعب بانک ملت استان، قهرمان لو معاون شعب استان و جهانی مدیر بازاریابی و روابط عمومی شعب استان برگزار شد سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: خانواده شهدا و ایثارگران یادآور همدلی همه آحاد ملت  است که در دفاع از کیان و مرزهای  ایران اسلامی  حماسه بزرگی را در دوران دفاع مقدس رقم زدند.
 
وی در ادامه افزود: به وجود یادگاران دفاع مقدس افتخار می‌کنیم.
 
وی با اشاره به تلاش، همدلی، وحدت  و تلاش مردم و نیروهای ارتشی، سپاهی و بسیجی  برای دفاع از مرزهای کشور در دوران دفاع مقدس، افزود: این پیروزی نقطه درخشانی در تاریخ کشور است.
 
مدیرکل بنیاد، بابیان این‌که چنین همدلی وحدت نشانه اقتدار جمهوری اسلامی در مقابل یاوه‌گویی دشمنان  و  الهام‌بخش تلاش برای رسیدن به سایر اهداف است، خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی که با عهدشکنی دشمنان در جنگ اقتصادی قرار گرفتیم، با همان روحیه که از عرصه تعامل دیپلماتیک با دنیا  موفق و سربلند بیرون آمدیم، به مدد ایستادگی ملت بزرگ و رهبری مقام معظم رهبری، در عرصه جنگ اقتصادی نیز از کیان کشور دفاع خواهیم کرد.
 
حسینی در بخش پایانی سخنانش وظیفه مندی و مسئولیت‌پذیری را محور اصلی موفقیت‌های دوران دفاع مقدس دانست و تأکید کرد: در شرایط کنونی نیز باید  با همان مسئولیت‌پذیری و همچنین تلاش منسجم  و هدفمند، از ایثارگران حمایت کنیم.
حسینی بر دقت و سرعت در انجام وظایف و فعالیت‌ها  برای کمک به استحکام  بانک نیز تأکید و خاطرنشان کرد: همه کارکنان بانک ایثارگران عرصه جنگ اقتصادی هستند و از همه آنان تقاضا می‌کنم با همدلی، در مسیر حمایت از تولید و تحقق شعار محوری جهش تولید تلاش مضاعفی داشته باشند.
 
کد مطلب: 339720