داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام تسلیت مشترک فرمانده سپاه استان و مدیرکل بنیاد ایلام پدر گرامی شهیدان والامقام «حمزه و جعفر چناری»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۸
اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در پیامی مشترک خطاب به خانواده چناری، درگذشت حاج «محسن چناری» پدر گرامی شهیدان معظم «حمزه و جعفر چناری» را تسلیت گفتند.
پیام  تسلیت مشترک فرمانده سپاه استان و مدیرکل بنیاد ایلام پدر گرامی شهیدان والامقام «حمزه و جعفر چناری»
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»
«انا لله و انا الیه راجعون»

خانواده محترم شهیدان والامقام «حمزه و جعفر چناری»

 سلام علیکم

پدران معظم شهدا با صبر و استقامت در فراق فرزند شهید خود، تجلی بخش گوهر شهادت در جامعه و سرچشمه جاودان ایثار و فداکاری هستند.

هیچ قلمی یارای وصف این صبر و ایثار نیست آنگاه که تمام دارایی یک پدر، فرزند است و چه سعادتی از این بالاتر که پدری ابراهیم وار، تمام دارایی‌اش را در راه اعتقادات راستینش فدا کند و جوانان برومند خود را جانانه برای راه سترگ شهادت رهسپار نماید.

امروز فصل وصال پدری فرارسیده که سالهاست حسرت تکرار نشدنی دیدار دوباره و لذت در آغوش کشیدن فرزندان شهیدش را صبورانه تنها در چارچوب بی‌جان قاب عکسی نظاره می‌کرد.

مرحوم حاج «محسن چناری» از یادگاران دوران دفاع مقدس و پدر گرامی شهیدان والامقام «حمزه و جعفر چناری» پس از سال‌ها بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت.

از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرش ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو درجات را برای ایشان مسألت داریم. امید که به فضل الهی در جوار فرزندان شهیدش مشمول مغفرت و قرین رحمت واسعه ربوبی گردند.


اسدالله تولیده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام

جمال شاکرمی
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام

 
کد مطلب: 339728