داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
تجلیل رییس بنیاد شهید حاجی آباد از کادر درمانی و پرستاری بیمارستان فاطمه الزهرا (س)
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۲
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه معاونین و پاسدار نبی الله عسکری فرمانده حوزه شهری امام رضاع سپاه حاجی آباد با حضور در بیمارستان حاجی آباد از تعدادی کادر درمانی و پرستاری که از خانواده شهدا این بیمارستان تقدیر و تجلیل کرد.
تجلیل رییس بنیاد شهید حاجی آباد از کادر درمانی و پرستاری بیمارستان فاطمه الزهرا (س)
 
کد خبر: 540064 // جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۹
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شهبازی رئیس بنیاد شهید حاجی آباد با اشاره به فداکاری پرستاران به عنوان مدافعان سلامت اظهار کرد: ایثار اجتماعی در همه زمان‌ها وجود داشته است. امروز نیز در صحنه مبارزه با بیماری کرونا، ایثار اجتماعی را با خدماتی که پرستاران به بیماران ارائه می‌دهند می‌توان مشاهده کرد.
وی با تأکید بر اینکه پرستاران با حضور در خط مقدم مبارزه با کرونا به این مرز و بوم خدمت می‌کنند افزود: از زمانی که این بیماری در کشور شیوع یافت، بیمارستان فاطمه الزهرا(س)یکی از مراکزی بود که کادر درمان و پرستاری آن با جدیت و فداکاری به بیماران خدمت کردند و می‌تواند شهادت داد در این زمینه هیچ کوتاهی صورت نگرفته است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی آباد با تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی پزشکان و پرستاران بیمارستان فاطمه الزهرا س حاجی آباد خاطرنشان کرد: این عزیزان در هر ساعت از شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به بیماران هستند و این نمادی بارز از ایثار اجتماعی و فداکاری است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 339903