داخلی صفحه کردستان خبر
 
شهدا سند امنیت کشور هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: شهدا سند امنیت کشور هستند و عزت و اقتدار ایران مرهون از خودگذشتگی آنها است.
شهدا سند امنیت کشور هستند
 
به گزارش ایثار واحد کردستان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با خانواده شهداوایثارگران شهرستان سنندج دیدار کرد.

رضا نجفی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: خانواده معظم شهدا نماد صبر و استقامت و ایثارند و همه باید قدردان آنها باشیم.

وی عزت و شکوه ایران اسلامی را مرهون از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران و همچنین استقامت خانواده های آنها دانست و گفت: همه باید دست به دست هم دهیم تا قطره ای از دریای بیکران فداکاری شهدا و خانواده هایشان را جبران کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان شهدا را سند امنیت ایران اسلامی دانست و عنوان کرد: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون پاک شهیدان و از خودگذشتگی آنها است.

نجفی با تاکید بر تکریم  خانواده شهدا و ایثارگران یادآور شد: نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در اصل زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در قلب جوانان این خطه از میهن اسلامی است و بایستی از این فرهنگ ناب محمدی الگو بگیریم و آن را در زندگی روزمره جاری نمائیم.
کلمات کليدی: دیدار با خانواده شهدا، سنندج، کردستان
کد مطلب: 339936