داخلی صفحه کردستان خبر
 
مدارس شاهد پاسداران تعلیم فرزندان شهدا هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۸
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران دیواندره گفت: مدارس شاهد در ذات انقلاب بوده و پاسدار سلامت تعليم و تربيت فرزندان معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثار گران هستند.
مدارس شاهد پاسداران تعلیم فرزندان شهدا هستند
 
به گزارش ایثار واحد کردستان، پیش از ظهر امروز اعضای اصلی ستاد شاهد شهرستان دیواندره متشکل از مدیر آموزش و پرورش شهرستان، مدیران مدارس شاهد، کارشناس پیگیری ستاد و مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش با سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران دیواندره دیدار و گفتگو کردند.
 
حسینعلی پورقره خان در این دیدار ضمن تاکید بر تعامل و پیگیری اعضای ستاد در راستای ترویج و تبلیغ شهید و شهادت همچنین ارتقا بخشیدن به وضعیت آموزشی یادگاران شاهد و ایثارگر اظهار داشت: مدارس شاهد پاسدار سلامت تعليم و تربيت فرزندان معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثار گران هستند.
 
وي خاطرنشان كرد: در مدارس شاهد بايد به گونه اي عمل شود كه مدارس عادي نيز از اين مدارس الگو برداري كنند.
 
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره تصریح کرد: بايد تلاش كنيم مجموعه فعاليت هاي مدارس شاهد زيبنده نام شهدا و خانواده هاي معظم آنان باشد.
 
پورقره خان عنوان کرد: مدارس شاهد از آنجايي كه يك جريان محتوايي و فرهنگي را همواره به همراه داشته، در ذات انقلاب بوده و حذف شدني نيست.

وی خاطرنشان کرد: ارتقای فضاهای آموزشی و سطح آموزش از اهمیت زیادی برخوردار است که این امر در مورد مدارس شاهد و ایثارگر نیز باید تا حد امکان لحاظ شود.
کلمات کليدی: مدارس شاهد، دیواندره، کردستان
کد مطلب: 340023