داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد ایلام به مناسبت شهادت آیت الله بهشتی و هفته قوه قضائیه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه و شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، با صدور پیامی این روز را گرامیداشت.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام اسدالله تولیده به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَ إِنْ حَكَمْتَ فَاحْكُمْ بَيْنَهُمْ بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الْمُقْسِطِينَ»
«و اگر در میان آنها داوری کنی با عدالت داوری کن که خدا عادلان را دوست دارد» / مائده آیه ۴۲

هفته اول تیرماه هرسال، یادآور شهادت آیت الله دکتر بهشتی یکی از مخلص ترین یاران انقلاب اسلامی و ۷۲ تن دیگر از نیروهای گرانقدر نظام اسلامی است که به نام هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.

قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در جمهوری اسلامی است که نقش ارزنده ای در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند دارد.

این هفته فرصتی مغتنم برای تکریم خادمان و تلاش گران خدوم و متعهد عرصه قضا و عدالت گستری و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام این عرصه و نیز تبیین اهمیت و جایگاه خطیر دستگاه قضایی در جامعه است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و شهدای گرانقدر عرصه قضا، هفته قوه قضائیه را به مجموعه متعهد این قوه، رئیس کل محترم دادگستری، دادستان محترم، قضات شریف، معاونین تلاشگر قضایی، کارمندان و به ویژه کارکنان شاهد و ایثارگر این مجموعه تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و تاییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای همه بزرگواران از خداوند متعال مسئلت دارم.

اسدالله تولیده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام
کد مطلب: 340109