داخلی صفحه کردستان خبر
 
اقتدار و شرف ايران ثمره خون پاك شهدا است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۴
فرمانده انتظامي و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان، شهداء را سرمايه‌هاي هميشه جاوادان انقلاب اسلامي دانست و گفت: بدون شك عزت امروز اسلام و مسلمين، ثمره خون شهداء است.
اقتدار و شرف ايران ثمره خون پاك شهدا است
 
به گزارش ایثار واحد کردستان و به نقل از صدا و سیمای مرکز کردستان، در آستانه هفته مبارزه با مواد مخدر سردار علی آزادی، فرمانده انتظامي و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان با خانواده های شهداء عرصه مبارزه با مواد مخدر "رضا سلطانیان و عبدالله قادرمرزی" در سنندج دیدار کرد.
 
وی در جریان این بازدید خون شهيدان را تضمين‌کننده استقلال ملت‌ و سربلندي اسلام معرفي کرد و اظهار داشت: آبرو و حيثيت انقلاب اسلامي، مرهون برکت خون پاک شهداي عزيز است.
 
سردار آزادی با بيان اينکه اقتدار، عزت و شرف ايران اسلامي ثمره خون پاك شهدا است، افزود: آرامش و احساس امنيتي كه امروز بر كشور ما حاكم است ثمره خون پاك شهيدان بوده و باعث تداوم حركت انقلاب اسلامي به سمت پيشرفت و تعالي انساني شده است.
 
وی افزود: تجلیل از خانواده های شهداء را امری لازم ضروری است چراکه اين خانواده‌ها ايثارگرانه در راه آرمان‌هاي انقلاب ايستاده‌اند و دشواري‌هاي زيادي را نيز تحمل شده اند.
 
فرمانده انتظامی استان شهادت را از ارزشمندترين واژه‌ها در آموزه‌هاي ديني توصيف کرد و بیان داشت: امروز خانواده‌هاي شهداء افتخار مي‌کنند که عضوي از خانواده خود را در راه خدا و اسلام تقديم کرده اند.
 
وی از شهداء به عنوان اسوه‌هاي بصيرت، شهادت طلبي، ولايتمداري ياد کرد و افزود: اين سبك‌بالان با تلاش و مقاومت در مقابل دشمنان، سربلندي و سرافرازي را براي کشور به ارمغان آوردند.
 
سردار آزادی با اشاره به اينکه شهيدان با الگو گرفتن از انبياء و اولياي الهي درس جهاد، ايثار و شجاعت را به همگان آموختند، تصريح كرد: شهداء بهترين الگو براي جوانان در انتخاب معيار‌هاي زندگي در جامعه هستند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در پایان از شهداء به عنوان الگوي واقعي صبر و استقامت در پايداري و حفظ ارزش‌هاي اسلام ياد كرد و گفت: آنان با ايثار و جانفشاني در راه اعتلاء امنيت و آرامش کشور عزيزمان ايران جان خود را خالصانه تقديم اسلام کردند و خانواده اين عزيزان به دليل صبر و استقامت و قدم برداشتن در راه ترويج فرهنگ شهادت و حفظ ارزش هاي دين مبين اسلام، در اجر و ثواب معنوي شهدا و ايثارگران شريك هستند.
کلمات کليدی: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگر، سنندج، کردستان
کد مطلب: 340186