داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
به منظور تکریم ایثارگران صورت گرفت
دیدار با ایثارگران حاجی آباد به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۳
به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی، با تعدادی از ایثارگران شهرستان حاجی آباد دیدار شد.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، غلام شهبازی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی آباد و حجت الاسلام«محمد خانجانی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان، با خانواده شهیدان حسن قاسمی نژاد و محمود جعفری حاجی آبادی؛ جانبازان رمضان خوشکام و قاسم بکتاش دیدار و گفتگو کردند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد در حاشیه این دیدارها، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، گفت: دیدار با خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان، جزء محور های اصلی این نهاد بوده که به منظور تجلیل، دلجویی، بررسی و رفع مشکلات جامعه ایثارگری صورت می گیرد.
شهبازی احترام به آرمان های بلند شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را مایه افتخار و عزت ملت دانست و افزود: شهدا مسیر صحیح را به ما آموختند، برای اینکه پیرو راه ارزشمند و منویات این عزیزان باشیم باید خالصانه و بی ریا خدمت کنیم.
گفتنی است؛ شهرستان حاجی آباد در 165 کیلومتری بندرعباس قرار دارد که 118 شهید، 130 جانباز و 17 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
 الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، حاجی آباد، دیدار و تجلیل، سازمان تبلیغات، سالروز، ایثارگران، هرمزگان
کد مطلب: 340216