داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
رئیس بنیاد حاجی آباد:
شهدا خالصانه و شجاعانه ایثار کردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد گفت: شهدا خالصانه و شجاعانه برای حفظ امنیت و عزت نظام اسلامی، ایثار کردند.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، غلام شهبازی سه شنبه سوم تیر به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت شهید«محمد دهقانی سیاهکی» به گلزار شهدای روستای سیاهک رفت و ضمن قرائت فاتحه و گرامی داشت یاد و خاطره آن شهید والا مقام، اظهار داشت: اگر ایثار و رشادت شهدا، جانبازان و آزادگان نبود، هرگز چنین آرامش و عزتی را تجربه نمی کردیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی‌آباد با بیان اینکه شکیبایی والدین شهدا همانند استقامت و صبر حضرت زینب(س) است، افزود: آنان در صف نخست جبهه مقاومت ایستاده اند.
شهبازی ادامه داد: اگر قدردان زحمات و مرهون فداکاری ایثارگران نباشیم، در حق خود ظلم کرده ایم.
وی با اشاره به اینکه شهدا خالصانه و شجاعانه برای حفظ امنیت و عزت نظام اسلامی، ایثار کردند، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی مدیون خون پاک انسان های بی ریا و آزاده ای است که بی ادعا وارد صحنه های حماسی شدند و در مسیر امتداد راه شهدای کربلا گام برداشتند.
گفتنی است؛ شهید محمد دهقانی سیاهکی یکم خرداد ۱۳۶۰ در روستای سیاهک از توابع شهرستان حاجی آباد دیده به جهان گشود و سوم تیر ۱۳۹۵ در منطقه حفاظت شده گنو بندرعباس در حین درگیری با شکارچیان غیر مجاز، بر اثر اصابت گلوله شربت شهادت نوشید. انتهای پیام/
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، حاجی آباد، شهدا، شجاعانه، امنیت و عزت، نظام اسلامی، سالگرد، هرمزگان
کد مطلب: 340455