داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیرکل بنیاد هرمزگان:
روحیه انقلابی لازمه متولیان فرهنگی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۳
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: تمامی متولیان فرهنگی برای انتشار بهتر فرهنگ ایثار و شهادت، نیازمند روحیه انقلابی هستند.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی سه شنبه سوم تیر در نشست صمیمی با حجت الاسلام«شعیب صالحی» امام جمعه شهرستان بندر خمیر، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: یکی از اهداف معین و مهم متولیان فرهنگی، گسترش فرهنگ دینی و اسلامی است که بخشی از آن شامل فرهنگ ایثار و شهادت می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان ادامه داد: شهدا عزت و استقلال میهن را با خون خود خریدند، به یقین این موضوع یک واقعیت روشن است که تاریخ و انسان های مؤمن نیز بر آن گواهی می دهند.
ناوکی با اشاره به اینکه شهرستان بندر خمیر ایثارگران معزز و گرانقدری را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است، افزود: همه ملت در هر جایگاهی که هستند باید مدیون ایثار و مقاومت این عزیزان باشند.
وی ضمن بیان اینکه براساس فرمایشات مقام معظم رهبری، تکریم شهیدان و تعظیم در برابر خانواده های صبور آنان، واجب بزرگ امروز و همیشه ماست، گفت: فرهنگ قدردانی و تجلیل از صبر و ایثار خانواده شهدا باید به معنای واقعی در جامعه تقویت شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان متولیان فرهنگی را، نیازمند روحیه انقلابی دانست و تصریح کرد: برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت که نماد قدرت و عزت انقلاب اسلامی است، باید با استفاده از تمام ظرفیت های فرهنگی و مذهبی موجود، تلاش مضاعف کرد.
در پایان حجت الاسلام«شعیب صالحی» امام جمعه شهرستان بندر خمیر ضمن تقدیر و تشکر از خدمات رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، گفت: هر اقدام و فعالیتی که با برنامه ریزی صحیح، همکاری و اتحاد دنبال شود، بی شک نتایج حاصل از آن به نحو قابل توجهی مؤثر خواهد بود.
گفتنی است؛ در این نشست حجت الااسلام«مسلم پورجمالی» معاون مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان، جمعی از روحانیون بندر خمیر و علی اکبر لشتغانی پور نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان حضور داشتند.
انتهای پیام/
 الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
 
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، بندر خمیر، متولیان فرهنگی، روحیه انقلابی، ایثار و شهادت، هرمزگان
کد مطلب: 340468