داخلی صفحه قم خبر
 
تجلیل از دختران شهید در روز میلاد حضرت معصومه (س) و رو زدختر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰
همزمان با آغاز دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) با حضور مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم از دختران شهید شاغل در بنیاد استان قم تقدیر صورت گرفت.
تجلیل از دختران شهید در روز میلاد حضرت معصومه (س) و رو زدختر
 


به گزارش ایثار واحد استان قم، در این مراسم علاوه بر هشت دختر شهید از بانوان مجرد کارمند در اداره کل و مناطق یک و دو بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در روز دختر تجلیل صورت گرفت.  

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن دهه کرامت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: حضرت معصومه (س) الگوی عفاف و حجاب و ولایت مداری است و حرکت ایشان حرکتی تاثیر گذار در حمایت از ولایت و روشنگری در جامعه بود،  فرزندان شهدا با الگو گیری از بانوی کریمه اسلام در مسیر تعالی معنوی گام بردارند.

حجت الاسلام حسن هنرمند افزود: شما بانوان مومنه، وارثان ایثار و شهادت و یادگاران شهدا هستید که علاوه بر مدال ایثارگری مدال خدمت گذاری به خاندان شهدا و ایثارگران را نیز دارید و اگر این خدمت همراه با اخلاص باشد، اجر مضاعف را به دنبال دارد.

وی اضافه کرد: امروز در استان قم مفتخر به خدمت 100هزار نفر از جامعه ایثارگر هستیم و این جمعیت نقش تاثیر گذاری در ترویج روحیه ایثار، صبر و پایداری در جامعه دارد و در این بین نقش فرزندان شهدا خصوصا بانوان ایثارگر نقش ارزنده ای است.

حجت الاسلام هنرمند اضافه کرد: خدمت به کسانی که در دوران جوانی از جان و عزیزان خود گذشتند و جان و اعضا و جوارحشان را در راه حفظ اسلام فدا کردند، مایه افتخار است .

وی خاطر نشان کرد: خدمت به خلق نعمت خدا است و اگر این خلق از ایثارگران باشند این نعمت نیز مضاعف است و باید این فرصت اندک را غنیمت شمرده و در راه خدمت به سرمایه های نظام اسلامی گام های موثری برداریم.

در پایان این مراسم از دختران شهدا و بانوان مجرد همکار در روز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر تجلیل صورت گرفت.
کد مطلب: 340496