داخلی صفحه ایلام خبر
 
دیدار با خانواده معظم شهدا امید آفرین است
تاریخ انتشار : شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۷
سرپرست بنیاد سیروان گفت: تکریم خانواده شهدا و همنشینی مسولان با آن ها امری ضروری است. شهدا مظهر صبر، شکیبایی و مایه مباهات ایران اسلامی هستند.
دیدار با خانواده معظم شهدا امید آفرین است
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ شانظر عبدالمحمدی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان در دیدار با خانواده معظم شهید والامقام «طاهر محمدی» اظهار داشت: آرامش و امنیت امروز جامعه مرهون خون پاک و مطهر شهدا است و دیدار با خانواده معظم شهدا امید آفرین است.
وی در ادامه تکریم خانواده های معظم شهدا و همنشینی مسئولان با آنان را امری ضروری دانست و تصریح کرد: شهدا مظهر صبر، شکیبایی و مایه مباهات ایران اسلامی هستند و تکریم خانواده های معظم آن‌ها یک وظیفه دینی، ارزشی و انسانی است. 
عبدالمحمدی با تاکید بر اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز جامعه برای رفع مشکلات و آسیب‌های اجتماعی است، اظهار داشت: باید از وجود والدین شهدا باید فیض ببریم و قدر این بزرگواران را بیش از پیش بدانیم و همه آحاد جامعه باید در قبال این افراد قدردانی خود را به نمایش بگذارند.
گفتنی است در این دیدار حجت السلام و المسلمین محمد حسن فریادی امام جمعه سیروان، نورمحمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیروان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 340545