داخلی صفحه لرستان خبر
 
شهدا و ایثارگران ولی نعمت های ما هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۱
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان لرستان با اشاره به اینکه شهدا و ایثارگران ولی نعمت های ما هستند تصریح نمود : خدمت به این عزیزان مایه مباهات و افتخار کارکنان بنیاد می باشد.
 
به گزارش "ایثار واحد لرستان " سیدحسین نازاریان در دهمین جلسه شورای معاونین بنیاد که روز گذشته4 تیر 99 در محل سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار گردید با اشاره به اینکه شهدا و ایثارگران ولی نعمت های ما هستند تصریح نمود : خدمت به این عزیزان مایه مباهات و افتخار کارکنان بنیاد می باشد.
وی تاکید نمود همه معاونت ها از ظرفیت شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان در راستای حل مشکل اشتغال و سایر مشکلات ایثارگران مرتبط با ادارات سطح استان نهایت بهره برداری را داشته باشند.
مدیر کل تصریح کرد بخشی از وقت و زمان را برای رایزنی و جلب مشارکت سایر ادارات اختصاص داده و از حقوق قانون ایثارگران دفاع کنیم و به نوعی مطالبه گری داشته باشیم.
نازاریان در پایان گفت : معاونت ها با تمام توان نسبت به اجرای برنامه های تدوین شده سال 99 اقدام نمایند و پیشنهادات کاربردی خود را در سطح استانی و کشوری تدوین و اجرا نمایند.انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 340635