داخلی صفحه تهران خبر
 
ارتقای کیفی مدارس شاهد در اولویت قرار دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهرن بزرگ بر بالا بردن سطح کیفی مدارس شاهد در زمینه های فرهنگی، علمی و پرورشی تاکید کرد.
ارتقای کیفی مدارس شاهد در اولویت قرار دارد
 
به گزارش «ایثار تهران»، جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش شهر تهران عصر روز چهارشنبه با حضور حمید علی صمیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش تهران، نورچه ای، معاون فرهنگی، فراهانی، رئیس اداره آموزش عمومی و اعضای این ستاد در سالن الغدیر بنیاد تهران برگزار شد.
در این نشست حمید علی صمیمی ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای هفتم تیر گفت: ما بیشتر توان خود را باید صرف کیفیت بخشی و فراهم کردن زمینه مناسب برای بالا بردن سطح کیفی مدارس شاهد در زمینه های فرهنگی، علمی و پرورشی نماییم و مدارس شاهد در همه حوزه ها به ویژه ترویج فرهنگ فرهنگ ایثار و شهادت الگوی مدارس دیگر باشند.
مدیرکل آموزش و پرورش تهران نیز با اشاره به نقاط مشترک اهداف آموزش و پرورش و بنیاد شهید در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: فرهنگ حاکم بر مدارس شاهد فرهنگ ایثار و شهادت است و ما در پاسداری از آن مسئول هستیم و اگر این مدارس از اهداف اولیه خود فاصله بگیرند مدیون خون شهدا خواهیم شد.

 ثبت‌نام در مدارس شاهد، تغییر فضاهای آموزشی، تعیین تکلیف مدارس تحت تملک بنیاد و ارائه گزارش اجرای مصوبات جلسات پیشین از جمله مواردی بود که در این نشست مطرح و درباره آن گفت و گو شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 340685