داخلی صفحه گلستان خبر
 
حادثه منا هیچگاه از خاطر مردم ایران پاک نخواهد شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار کرد: حادثه منا هیچگاه از خاطر مردم ایران پاک نخواهد شد و ننگ آن همیشه بر دامن آل سعود باقی خواهد ماند.
حادثه منا هیچگاه از خاطر مردم ایران پاک نخواهد شد
 
به گزارش ایثار واحدگلستان، ابه گزارش ایثار واحدگلستان، اسرافیل وزیری در حاشیه دیدار با خانواده شهیدان منا و دفاع مقدس، نازمحمد پدری و عبدالباقی گل چشمه ونوری خرمالی با بیان اینکه دفاع از آرمان ها و اهداف شهدا وظیفه ای بر دوش همه مسئولان و اقشار مختلف جامعه است تصریح کرد: ملت عزیز ایران با درس آموزی از ایثارگران، راه شرف و ایستادگی را استمرار بخشیدند.
تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تکلیفی ارزشمند و وظیفه ای فخرآفرین است که باید به امری موکد و نهادینه در میان سایر مردم و مسئولین مبدل گردد.
وی اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت و اعتلای خود را مدیون شهدا و خانواده آنان می داند و ما نیز باید تلاش کنیم تا با تمام وجود در خدمت خانواده معظم شاهد و ایثارگر باشیم.
وزیری با اشاره به شعار پنجمین روز از دهه کرامت "مدافعان سلامت رهروان ایثار و شهادت" خاطر نشان کرد: جامعه پزشکی کشور در بحران کرونا به تاسی از مجاهدت و ایثارگری های شهدا ایثار اجتماعی را در عالی ترین حد به منسه ظهور گذاشتند.
لازم به ذکر است حادثه منا در حج تمتع 2 مهر 1394 بر اثر بسته شدن گذرگاه شماره ۲۰۴ و ازدحام جمعیت و همچنین مدیریت غلط و اقدامات ناشایسته دولت عربستان سعودی اتفاق افتاد. در این حادثه 49 تن از زائرین استان گلستان به فیض شهادت نائل گشتند.
انتهای پیام/کد مطلب: 340738