داخلی صفحه فارس خبر
 
شهدا در تاریخ، جاودانه و ماندگار هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در دیدار با رییس کل دادگستری استان گفت: شهدا با بذل جان خود در راه دفاع از اسلام و میهن اسلامی، نام خود را برای همیشه در تاریخ کشور جاودانه کردند و آرامش و امنیت برای مردم میهن به ارمغان آوردند.
 
به گزارش ایثار از فارس ؛ همزمان با هفته قوه قضاییه در مراسمی رجبعلی راهی مدیرکل به همراه محمدجواد سفیدفرد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، سیدعلی محمدی معاون فرهنگی و آموزشی و جمعی از مسئولین بنیاد فارس با حضور در ساختمان دادگستری استان از تلاش های حجت الاسلام سیدکاظم موسوی رییس کل و کارکنان دادگستری فارس در حوزه پیگیری امور و تکریم ایثارگران تقدیر و تشکر کردند.

راهی در این دیدار بیان کرد: شهدا با بذل جان خود در راه دفاع از اسلام و میهن اسلامی، نام خود را برای همیشه در تاریخ کشور جاودانه کردند و آرامش و امنیت برای مردم میهن به ارمغان آوردند.
وی عنوان کرد: ما برای آن همه گذشت و فداکاری به شهدا مدیون هستیم و امیدواریم با گام گذاشتن در راه آن ها و ترویج وصایا و سیره عملی شهدا بتوانیم اندکی از دین خود را به آن بزرگواران اداکنیم.
 
 رییس کل دادگستری استان فارس نیز ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه و یاد و خاطره شهدا به خصوص شهید آیت الله بهشتی، گفت: شهدا با بذل جان خود در راه خدا به اوج قله سعادت رسیدند و ما اکنون وظیفه سنگینی در برابر آن ها داریم.
حجت الاسلام سیدکاظم موسوی افزود: آن چه شهدا از ما می خواستند برخورد خوب و حل مشکلات مردم و برقراری عدالت در جامعه است و همان طور که امام راحل(ره) و شهیدان تاکیدداشتند قوه قضاییه باید ملجا و پناهگاه مردم باشد آن چنان که هرکسی به دادگستری مراجعه کرد خیالش راحت باشد به کارش رسیدگی می شود بدون اینکه منت و توقعی از او داشته باشند.

 
کد مطلب: 340743