داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
با حضور مسئولان،
ایستگاه راه آهن هرمزگان به نام شهدا مزین شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۳
با حضور مسئولان ساختمان ایستگاه راه آهن استان، به نام شهدای هرمزگان مزین شد.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، چهارشنبه چهارم تیر تابلو ساختمان ایستگاه راه آهن که به نام شهدای هرمزگان مزین بود با حضور عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدرضا چنگانی مدیرکل راه آهن و جمعی از کارکنان دو دستگاه، پرده برداری شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در حاشیه این مراسم، اظهار کرد: در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، ایستگاه راه آهن به نام این عزیزان نامگذاری و پرده برداری شد.
ناوکی با ابراز خرسندی از اقدام پسندیده ی مدیرکل راه آهن ادامه داد: در دوران دفاع مقدس پرسنل راه آهن هرمزگان نقش بسیار مهمی را ایفا کردند و شهادت 248 انسان برگزیده و لایق، نمادی از حضور پررنگ و حماسه آفرین کارکنان این حوزه بوده است.
وی با بیان اینکه تعداد زیادی از کارکنان و کارمندان راه آهن جزء جامعه شاهد و ایثارگر هستند، افزود: هر کجا روحیه ایثارگری وجود داشته باشد، فعالیت ها با مدیریت جهادی و به نحو شایسته ای انجام می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان یکی از رازهای موفقیت حوزه راه آهن بندرعباس را حضور فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان در کادر سازمانی آن دانست و گفت: این قشر با توجه به منویات مقام معظم رهبری و شهدا، خالصانه و فعال خدمت می کنند.
ناوکی ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی و بیکاری تعدادی از جامعه ایثارگران، گفت: برای خدمت رسانی ویژه به ایثارگران لازم است همه مسئولان با همت و همکاری بیشتر، فرزندان بیکار این عزیزان را در دستگاه های خصوصی و دولتی جذب کنند.
در پایان محمدرضا چنگانی مدیرکل راه آهن استان هرمزگان، خود را مدیون خون شهدا و فداکاری های جانبازان دانست و افزود: جامعه شاهد و ایثارگر در اولویت استخدام قرار دارند و از هیچ تلاشی برای رعایت سهمیه 25 درصدی آنها دریغ نخواهیم کرد.
گفتنی است؛ استان ‌هرمزگان بیش از یک هزار و 500 شهید، دو هزار و 861 جانباز و 341 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/


الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، نام شهدا، ایستگاه راه آهن، مزین، هرمزگان
کد مطلب: 340772