داخلی صفحه تهران خبر
 
مزار شهدای هفتم تیر در بهشت زهرا(س) گلباران شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۲
مزار شهیدان حادثه هفتم تیر، با حضور خانواده معظم شهدا، جمعی از مسئولان و قشرهای مختلف مردم تهران، در بهشت زهرا(س) گلباران شد.
مزار شهدای هفتم تیر در بهشت زهرا(س) گلباران شد
 
به گزارش «ایثار تهران»، عصر پنجشنبه و در آستانه سالروز شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش و هفته قوه قضائیه، جمعی از مسئوولان کشوری و لشکری، معاونان و روسای مناطق بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و اقشار مختلف مردم با حضور بر سر مراز شهدای هفتم تیر، نسبت به مقام شامخ این شهدای گرانقدر ادای احترام کردند.
در این مراسم که با قرائت قرآن کریم و نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی توسط گروه موزیک دژبان ارتش جمهوری اسلامی همراه بود، شرکت کنندگان با اهدای شاخه‌های گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطره قافله سالار شهیدان انقلاب اسلامی شهید سید محمد بهشتی و یارانش را گرامی داشتند و با آرمان های بلند آنان میثاق دوباره بستند. 
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: امام راحل (ره) در مورد شهید بهشتی فرمودند که «مظلومیت ایشان بیش از هر چیز تجلی می‌کند». عوامل استکبار جهانی پیش از آن که جسم شهید بهشتی را مورد حمله و ترور قرار دهند، به تخریب شخصیت این یار صدیق امام (ره) پرداختند.
وی خاطرنشان کرد: نسل امروز باید به دقت زندگی شهید بهشتی و خدعه‌های دشمن برای تخریب این شهید را مورد مطالعه قرار دهد،چرا که هر روز و هر لحظه امکان تکرار تخریب‌های دشمنان علیه خدمت‌گزاران انقلاب اسلامی وجود خواهد داشت. تنها راه برای آن که مسیر را گم نکنیم، تبعیت از ولایت فقیه در هر عصر و زمانی است.
محمودی با اشاره به اینکه آمریکا و اروپا تا به امروز یک چهره صلح طلبانه، حقوق بشر دوستانه، لیبرال دموکراسی را به جهانیان نشان می دادند، افزود: ولی اقدامات متناقض امروز کشورهای غربی نشان داد استکبار جهانی همیشه به دنبال اهداف پلید خود در میان ملت ها و مردم خودشان است.
محمودی یادآور شد: شکنجه، بریدن سر کودکان، پاره کردن شکم زنان، بمب باران شیمیایی شهرهای ایران و بمب باران اتمی هیروشیما بخشی از جنایات استکبار جهانی بر علیه ملت های است که در قاب دفاع از حقوق بشر به جهانیان عرضه کرده اند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 340775