داخلی صفحه ایلام خبر
 
بنیاد ایلام عملکرد بسیار خوبی در مناسب سازی فضای عمومی داشته است
تاریخ انتشار : شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۳
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: بنیاد استان ایلام به واسطه افضل بودن جامعه شاهد و ایثارگر، یکی از دستگاه هایی است که عملکرد بسیار خوبی در حوزه مناسب سازی فضای عمومی داشته است.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ جلسه ستاد هماهنگی مناسب سازی و شورای سالمندی استان روز چهارشنبه 4 تیرماه، با ریاست دکتر کرمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام و با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و مدیران دستگاه های اجرائی عضو در سال شهید رجائی استانداری ایلام برگزار شد.
اسدالله تولیده در این جلسه اظهار داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به واسطه افضل بودن جامعه شاهد و ایثارگر، یکی از دستگاه هایی است که عملکرد بسیار خوبی در حوزه مناسب سازی فضای عمومی داشته است.
وی افزود: در بنیاد ستاد و کلیه بنیاد شهرستان های تابعه اصول مناسب سازی با احداث رمپ،سرویس بهداشتی و ... رعایت شده است.
مدیرکل بنیاد ایلام بر لزوم رسیدگی به ایثارگران دارای ناتوانی جسمی حرکتی تاکید کرد و افزود: زیست شخصی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید مورد توجه قرار بگیرد.
تولیده تصریح کرد: علیرغم جلسات مختلف برگزار شده ولی بسیاری از ادارات به اصول مناسب سازی محیط عمومی توجهی نداشته اند.
وی ادامه داد: فضای عمومی ادارات استان بصورت دقیق و بر اساس دستورالعمل ها ارزیابی شود و اداراتی که اصول مناسب سازی در فضای عمومی خود رعایت نکرده اند، تذکر داده خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در خصوص ضرورت رسیدگی به افراد نابینا نیز افزود: انجام اقدامات لازم جهت سهولت تردد نابینایان و افراد دارای ناتوانی جسمی در سطح شهر و اماکن عمومی نظیر علائم هشدار دهنده از اقداماتی است که در مراحل بعدی حتماً باید مورد توجه همه دستگاه ها قرار بگیرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 340810