ماندگاری نام شهدا ، از مهم‌ترین مسائل فرهنگی کشور است
تاریخ انتشار : شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵
رئیس بنیاد شهید امور ایثارگران شهرستان اسفراین گفت : حفظ آرمان‌های امام و شهدا و زنده نگه داشتن یاد و نام آنان یکی از مهم‌ترین مسائل فرهنگی کشور است به طوری که توجه به این امر می‌تواند جامعه ما را نسبت به تهاجم فرهنگی دشمنان بیمه کند.
ماندگاری نام شهدا ، از مهم‌ترین مسائل فرهنگی کشور است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز شنبه 7تیر99 رحیم زاده رئیس بنیاد شهید امور ایثارگران شهرستان اسفراین به همراه کارشناسان گلزارهای شهرستان و اداره کل و مسئولین شهرستانی از پروژه در حل بازسازی روتای اردغان بازدید کرد .
در این بازدید رحیم زاده گفت : در فرهنگ اسلامی، شهید از مقام بسیار بالایی برخوردار و خداوند متعال نیز در قرآن به آن اشاره کرده است لذا با توجه به اهمیت موضوع شهادت باید توجه داشت گلزارهای شهدا نیز نماد شکل گیری ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.
وی افزود: از این رو حفظ آرمان‌های امام و شهدا و زنده نگه داشتن یاد و نام آنان یکی از مهم‌ترین مسائل فرهنگی کشور است به طوری که توجه به این امر می‌تواند جامعه ما را نسبت به تهاجم فرهنگی دشمنان بیمه کند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسفراین شهدا را گنج های ماندگار دانست و تصریح کرد: شهدا با تشخیص راه و مسیر دفاع از ارزش های انقلابی و اسلامی به میدان جبهه و جهاد شتافتند از این رو شناخت شهدا و تبیین اهداف آنان از حضور در جبهه های حق علیه باطل از ضروریات است و این مهم باید در دستور کار خانواده ها، نهادها و تمامی اقشار جامعه قرار گیرد.
 
 
کد مطلب: 340844