داخلی صفحه ایلام خبر
 
رشادت های شهدا نتیجه تقوی و خلوص نیت والدین معظم آنها است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۹
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: رشادت های شهدا قطعاً نتیجه تقوی و خلوص نیت پدران و مادرانی است که با تربیت دینی فرزندان خود چنین دلاور مردانی را تقدیم انقلاب کردند.
رشادت های شهدا نتیجه تقوی و خلوص نیت والدین معظم آنها است
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه مبارزه با مواد مخدر محمد نوذری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام و اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز شنبه ۷ تیرماه، با خانواده معظم شهید والامقام حسین رضائی فر دیدار و از رشادت‌های شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر تجلیل کردند.
اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام نیز در این دیدار گفت: خانواده های معظم شهدا همواره از خون پاک شهیدانشان حفاظت و حراست میکنند.
مدیرکل بنیاد ایلام با بیان رشادتهای شهدا در صحنه های مختلف انقلاب، ادامه داد: شهدا جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان بیاورند و رشادت های آنان قطعاً نتیجه تقوی و خلوص نیت پدران و مادرانی است که با تربیت دینی فرزندان خود چنین دلاورانی را تقدیم انقلاب کردند.
نوذری در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: امنیت و آرامش کشور مرهون فداکاریها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران است.
وی افزود: مواد مخدر امروزه علت بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است و شهدای مبارزه با مواد مخدر در راه حفظ سلامت روانی جامعه جان خود را فدا کردند.
لازم به ذکر است شهید والامقام حسین رضائی فر در سال ۱۳۸۳ در حین درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در ارومیه به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 340964