داخلی صفحه قم خبر
 
حجت الاسلام هنرمند:
رویکرد جدید قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد مایه امیدواری مردم است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۲
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: رویکرد جدید قوه قضائیه برای مقابله جدی با مفاسد اجتماعی و اقتصادی ستودنی است این اقدامات موجب امیدواری در بین مردم شده است.
رویکرد جدید قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد مایه امیدواری مردم است
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام هنرمند در  خطبه های نماز جمعه شهر غرق آباد ضمن تبریک هفته قوه قضائیه و بزرگداشت شهدای هفتم تیر افزود: شهدای هفتم تیر الگوی عملی ایثار، اخلاص و خدمت به نظام اسلامی هستند، ایشان تا آخرین نفس در دفاع از انقلاب اسلامی ایستادند.

امام جمعه موقت غرق آباد اضافه کرد: تاثیر گذاری نیروهایی چون شهید بهشتی و یارانش باعث شد تا دشمن تاب حضور این نیروهای موثر برای انقلاب اسلامی را نداشته باشد، دشمن به خیالش با کشتن این نیروها می تواند انقلاب را تضعیف کند، اما به فرمایش امام، بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود.

حجت الاسلام هنرمند در بخش دیگری از خطبه ها بر نقش و تاثیر مشاوره و آموزش تاکید کرد و افزود:  مراکز مشاوره و آموزش های پیش از ازدواج موجب شناخت بیشتر زوجین و استحکام زندگی مشترک می شود .

وی افزود:  مسئولین باید فعالیت مراکز مشاوره را جدی بگیرند و درراستای تقویت آن بکوشند چرا که این مراکز با آگاهی رسانی از بروز بسیاری از آسیب ها جلوگیری می کند.
کد مطلب: 341006