شهدا زنده‌اند و در نزد خداوند ارتزاق می‌کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۹
باقری رئیس دادگستری شهرستان گرمه با اشاره به آیات قرآن و روایات گفت: شهدای ما زنده‌اند و در نزد خداوند ارتزاق می‌کنند و از بهترین نعمت‌ها برخوردارند و دارای منازل بهشتی هستند.
شهدا زنده‌اند و در نزد خداوند ارتزاق می‌کنند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی هم‌زمان با هفتم تیرماه سالروز شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش مراسم گرامیداشت این روز در شهر گرمه برگزار شد.
این مراسم که به همت ستاد مردمی و با حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه برگزار شد میزبان اقشار مختلف مردم و مسئولین و خانواده شهید دکتر صادقی از شهدای هفتم تیر بود.
در این مراسم باقری رئیس دادگستری شهرستان گرمه با اشاره به آیات قرآن و روایات گفت: شهدای ما زنده‌اند و در نزد خداوند ارتزاق می‌کنند و از بهترین نعمت‌ها برخوردارند و دارای منازل بهشتی هستند.
در ادامه باقری خاطرنشان کرد: در قرآن از یک پیامبر به‌عنوان امت یادشده است آن‌هم حضرت ابراهیم است چراکه یک‌تنه مانند یک امت در مقابل دشمنان خدا ایستادگی و مقاومت نمود در عصر ما هم امام خمینی (ره) از چنین عبارتی برای شهید بزرگوار آیت‌الله بهشتی استفاده نمود و فرمودند بهشتی یک امت بود برای ملت ما.
در ادامه باقری عنوان کرد: شهید صادقی که از شهدای هفتم تیر و مایه افتخار این سرزمین است در رکاب دکتر بهشتی خدمت کرد و در همین راه هم به شهادت رسید، شهدای عزیز چراغ راه ما هستند و باید ما با توسل و توجه از این عزیزان استمداد و یاری طلب نماییم.
کد مطلب: 341045