داخلی صفحه کردستان خبر
 
عیادت مدیرکل بنیاد کردستان از مادر سه شهید در بستر بیماری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان در جریان سفر شهرستانی خود با خانواده های شهدا و ایثارگر روستاهای سنندج و کامیاران دیدار و از مادر سه شهید در بستر بیماری عیادت کرد.
عیادت مدیرکل بنیاد کردستان از مادر سه شهید در بستر بیماری
 
به گزارش ایثار واحد کردستان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در جریان سفرهای شهرستانی، با خانواده شهدا و ایثارگران روستاهای اسلام آباد، تازه آباد، یمینان سفلی و علیا از توابع شهرستان‌های سنندج و کامیاران دیدار کرد.
 
رضا نجفی در این سفر با حضور در منزل «فرشته قوشچی» مادر شهیدان صادق، جبرئیل و خلیل ورمزیار که هم اکنون در بستر بیماری است، از وی عیادت کرد و ضمن تکریم ایشان صبر و بردباری مادران شهدا را بسیار ارزشمند و ستودنی دانست و اظهار کرد: فداکاری مادران شهدا با هیچ چیز قابل مقایسه نیست و پایداری نظام اسلامی مدیون تربیت فاطمه گونه آنها است.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان یادآور شد: خانواده‌های شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها هموراه باید در برنامه مسئولان قرار گیرد.
 
وی تصریح کرد: وجود مادران و پدران شهدا باعث برکت و دیدار با آنان مایه نشاط مسئولان است چراکه صبوری شما عزیزان به ما توان می دهد تا در راه خدمت به نظام اسلامی و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تلاشی مضاعف داشته باشیم.
 
نجفی خاطرنشان کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با نثار عزیزان خود در راه دفاع از کشور کار بسیار بزرگی انجام دادند ومایه افتخار همه ملت ایران هستند و همه ما همیشه قدردان فداکاری آنها هستیم.
کلمات کليدی: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگر، سنندج، کامیاران
کد مطلب: 341092