داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
رئیس بنیاد میناب:
هفتم تیر، روز بازخوانی شخصیت تاثیرگذار شهید بهشتی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: هفتم تیر، در تاریخ بزرگ انقلاب اسلامی روز بازخوانی شخصیت تاثیرگذار شهید بهشتی است.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، حجت الاسلام«عبدالرسول قدوسی» یکشنبه هشتم تیر ماه در گفتگو با خبرنگار ایثار این استان، ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید محمد حسینی بهشتی و 72 تن از یاران باوفایش، اظهار کرد: هفتم تیر ماه سال ۶۰ یادآور شهادت انسان های بزرگ و بی گناهی است که هر کدام به تنهایی یک مجاهد شجاع و انقلابی بودند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب افزود: شهید بهشتی یک انسان کامل و الگوی نمونه بود که دشمنان به خوبی با شخصیت بی نظیر او آشنایی داشتند.
وی ادامه داد: باید برای پاسداری از انقلابی که با خون هزاران شهید و فداکاری های جانبازان، آزادگان و رزمندگان قد برافراشته است تا پای جان همت کرد.
حجت الاسلام«قدوسی» خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را یک توفیق و سعادت معنوی دانست و تصریح کرد: با توجه به جنگ روانی و شیوع فرهنگ غربی که ویروس کشنده ای برای جوامع اسلامی محسوب می شود، باید نوجوانان و جوانان را با سبک زندگی بی ریا و مذهبی شهدای انقلاب و دفاع مقدس آشنا کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب گفت: اگر از منویات و سفارشات شهدا در فراز و نشیب های زندگی روزمره خود استفاده کنیم، به یقین در دنیا و آخرت عاقبت بخیر خواهیم شد.
وی حوادث تیر ماه سال ۶۰ را نقطه عطفی در آگاهی عمیق و هدفمند ملت ایران دانست و افزود: هفتم تیر، در تاریخ بزرگ انقلاب اسلامی روز بازخوانی شخصیت تاثیرگذار شهید بهشتی است که در صفحات تاریخ بزرگ انقلاب اسلامی ماندگار شد.
گفتنی است؛ شهرستان میناب در 100 کیلومتری بندرعباس واقع شده و 246 شهید، 445 جانباز و 76 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، میناب، شهید بهشتی، هفتم تیر، انقلاب اسلامی، هرمزگان
کد مطلب: 341210