داخلی صفحه تهران خبر
 
کمیسیون پزشکی بنیاد تهران برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۶
نخستین کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در سال 99 با حضور حمید علی صمیمی مدیرکل این بنیاد برگزار شد.
کمیسیون پزشکی بنیاد تهران برگزار شد
 
به گزارش «ایثار تهران»، حمید علی صمیمی درباره برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: تیم تخصصی کمیسیون پزشکی این اداره کل متشکل از 13 پزشک متخصص و ۲ کارشناس در این کمیسیون حضور داشتند و 35 پرونده مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ افزود: این کمیسیون با حضور 35 نفر از جانبازان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار و کل این افراد مشمول افزایش درصد جانبازی شدند.
وی افزود: جانبازان طبق قوانین موجود و با ارائه مدارک پزشکی جدید و در صورت تشدید ضایعات مربوط به مجروحیت،می توانند با مراجعه به بنیاد محل پرونده خود برای افزایش درصد جانبازی اقدام کنند و تغییر درصد بر طبق نظر پزشکان انجام خواهد شد.
صمیمی اظهار داشت: بیش از 57 هزار نفر از جانبازان کشور تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ قرار دارند که 29 و هزار و 140 نفر از این تعداد را جانبازان 5 تا 25 درصد تشکیل می دهند و بیشترین تقاضا برای افزایش درصد نیز از سوی این جانبازان می باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341258