برقراری یک هزار و ۴۵۰ تماس تلفنی با ایثارگران استان مرکزی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶
مدیرکل بنیاد مرکزی از برقراری یک هزار و ۴۵۰ تماس تلفنی با جامعه ایثارگری استان در سه ماه نخست سال جاری خبر داد و گفت: علیرغم محدودیت‌ها به دلیل وجود کرونا همکاران بنیاد مسائل و مشکلات جامعه هدف را پیگیری کرده و با تمام توان در خدمت این عزیزان هستند.
برقراری یک هزار و ۴۵۰ تماس تلفنی با ایثارگران استان مرکزی
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر در دیدار با محمود احمدی‌بیغش نماینده مردم شازند در مجلس، بیان کرد: تبیین سیره عملی شهدا و ترویج فرهنگ سترگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان، جامعه را به سوی تعالی خواهد برد و موجب خواهد شد در لایه های مختلف اجتماع نهادینه شود.
وی حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر را برای مسئولان راهگشا دانست و افزود: همه ما مدیون فداکاری و ایثار شهدا و ایثارگران هستیم و باور داریم که شهدا ناظر و حاضر بر اعمال ما هستند.
مدیرکل بنیاد مرکزی در ادامه از برقراری یک هزار و ۴۵۰ تماس تلفنی با جامعه ایثارگری استان در سه ماه نخست سال جاری خبر داد و گفت: علیرغم محدودیت‌هایی که در حال حاضر با وجود ویروس کرونا با آن مواجه هستیم، اما همکاران بنیاد با جدیت کامل و سعه صدر مسائل و مشکلات جامعه هدف را پیگیری کرده و با تمام توان در خدمت این عزیزان هستند.
گفتنی است استان مرکزی ۶ هزار و ۲۰۰ شهید گلکون کفن را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341266
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور