تولید تله‌تئاتر و تیزرهای ایثار اجتماعی توسط شبکه چهار سیما و گروه تلویزیونی شاهد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۷
مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از تولید تیزرهای ایثار اجتماعی و دو تله‌تئاتر تولید مشترک گروه تلویزیونی شاهد و شبکه چهار سیما خبر داد.
تولید تله‌تئاتر و تیزرهای ایثار اجتماعی توسط شبکه چهار سیما و گروه تلویزیونی شاهد
 
به گزارش «ایثار»، سید مرتضی حسینی ضمن اعلام این خبر گفت: تاکنون طی همکاری‌های مشترک گروه تلویزیونی شاهد با رسانه ملی، فیلم‌های مستند زیادی با محوریت ایثار و شهادت از شبکه‌های مختلف رسانه ملی و مراکز استان‌ها پخش‌شده و از سال ۱۳۹۶ تولید تیزرهایی با موضوع ایثار اجتماعی آغازشده که هم‌اکنون از ۱۰ شبکه سراسری و مراکز صداوسیمای استان‌ها در حال نمایش است و این تولیدات کماکان ادامه خواهد داشت.
وی افزود: پس از شیوع ویروس کرونا و ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران به‌عنوان مدافعان سلامت، از طرف اداره کل امور هنری بنیاد تیزرهایی تولید و به‌پاس قدردانی از این عزیزان ایثارگر به نمایش درآمد.
مدیرکل امور هنری بنیاد همچنین از همکاری مشترک با شبکه‌های رادیویی فرهنگ، آوا و ... در تولید و پخش آثار با محوریت ایثار و شهادت خبر داد و گفت: طی انعقاد تفاهم‌نامه مذکور، تاکنون دو اثر تولیدشده و زمان پخش این آثار متعاقباً اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین فیلم‌های مستند با محوریت سبک زندگی نخبگان شاهد و ایثارگر با توجه به تأکیدات مهندس سعید اوحدی معاون محترم رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دستور کار تولید توسط شبکه مستند و گروه تلویزیونی شاهد قرار دارد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: طبق تفاهم‌نامه منعقدشده گروه تلویزیونی شاهد با صداوسیما و قوه قضاییه مقررشده که تولید سریال فاخر شهید بهشتی در دستور کار قرار گیرد که تاکنون این پروژه در مرحله پژوهش و نگارش فیلم‌نامه قرار دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341432
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور