ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به دهم تیرماه سالروز آزادسازی مهران، تصریح کرد: با توجه به رسالت بنیاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید در جهت بیان رشادت‌های شهدا در عملیات کربلای یک تلاش شود.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز سه شنبه ۱۰ تیرماه، در سالروز آزادسازی مهران در گفتگو با ایثار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای عملیات کربلای یک، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس، خاطرات فراوانی از رزمندگان اسلام و رشادت‌های آن‌ها برجای گذاشته است؛ خاطرات تلخ و شیرین زیادی که برای خیلی از نسل‌های امروزی ناشناخته است و هنوز بسیاری از رشادت‌های شهدا و ایثارگران در کشور بازگو و ثبت نشده است.
وی خاطرنشان کرد: سالروز آزادسازی مهران در قلب ملت ایران ثبت شده است و نیاز است نقش رشادت‌های شهدا و ایثارگران در آزادسازی مهران به خوبی در کشور شناسانده شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به دهم تیرماه سالروز آزاد سازی مهران، تصریح کرد: با توجه به رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید در جهت بیان رشادت‌های شهدا در عملیات کربلای یک تلاش شود.
تولیده ادامه داد: در گام اول تلاش می‌شود تا ضمن برگزاری مراسم با شکوهی در ۱۰ تیر ماه سال جاری به صورت مجازی از خانواده‌های معظم شهدای عملیات کربلای یک و همچنین از ایثارگرانی که در عملیات آزاد سازی مهران نقش آفرینی کرده‌اند تجلیل و تقدیر شود.
وی در پایان با تقدیر از رسانه‌هایی که همکار و همیار این دستگاه هستند، ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ممنوعیت برگزاری مراسمات تجمعی در تلاش هستیم ضمن مراعات پروتکل‌های بهداشتی، موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از خانواده‌های معظم شاهد به تعطیلی کشانده نشود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341439
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور