​بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای اجرای دستورات و توصیه‌های رییس بنیاد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷
تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای حمایت و اجرای توصیه‌های معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران که تشکل‌های ایثارگری را سرمایه‌های عظیم و پشتیبان بنیاد دانستند، بیانیه‌ای صادر کردند.
​بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای اجرای دستورات و توصیه‌های رییس بنیاد
 
به گزارش «ایثار»، در بخشی از بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر آمده است: قدرت بازدارندگی واقعی نظام جمهوری اسلامی روحیه ایثار و شهادت و حماسه جان‌فشانی و ایثارگری شهیدان، جانبازان و آزادگان است که در همه صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی موجب دفع دسیسه‌ها و شیطنت‌های دشمنان داخلی و خارجی شده است.
در ادامه این بیانیه خاطرنشان شده است: تشکل‌های شاهد و ایثارگر با تجدید میثاقی دوباره با آرمان‌های رفیع حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، ضمن تقدیر از زحمات کلیه مدیران خدوم بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌ویژه حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای شهیدی محلاتی، انتصاب شایسته جناب‌عالی را به‌عنوان معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک عرض می‌کنند.
تشکل‌های شاهد و ایثارگر با عنایت به توصیه‌ها و دستورات ریاست عالی بنیاد در خصوص استفاده بهینه از ظرفیت تشکل‌ها به‌عنوان فرصت و همچنین سرمایه‌های عظیم و پشتیبان بنیاد، تأکید کردند: علیرغم محدودیت‌هایی که به‌واسطه شرایط تحریم ظالمانه و فضای نابسامان اقتصادی بر کشور سایه انداخته و پایداری و استقامت ملت را نشانه رفته است، تشکل‌های شاهد و ایثارگر در همراهی حضرت‌عالی به‌عنوان رییس جدید این نهاد مقدس از هیچ کوشش و حمایتی دریغ ننموده و عزم و آمادگی خود را جهت هرگونه فعالیت و همکاری مشترک در راستای موفقیت اثربخش و توسعه و اعتلای فرهنگ غنی ایثار و شهادت اعلام می‌دارند. امید است با استعانت از درگاه احدیت، تجارب و تدابیر جناب‌عالی در سهولت بخشی و تسریع در امور خدمت‌رسانی بهینه و افزایش اثربخشی فعالیت‌ها و رضایت‌مندی جامعه ایثارگری راهگشا باشد. ان‌شاءالله
انتهای پیام/
کد مطلب: 341443
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور