خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران شایسته‌ترین افراد جامعه هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران شایسته‌ترین افراد جامعه هستند، اظهار داشت: باید با نگاه معنوی، دینی و اعتقادی، خدمات شایسته و در شأن و منزلت و جایگاه والای ایثارگران ارائه دهیم.
خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران شایسته‌ترین افراد جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی پس از دیدار چهره به چهره با ایثارگران استان با بیان اینکه خدمت به ایثارگران نمونه بارز ایثار اجتماعی محسوب می‌شود، اظهار داشت: در امر خدمت به ایثارگران باید با ظرافت و دقت عمل کنیم و مطالبات و درخواست‌های ایثارگران عزیز را با حساسیت بیشتری پیگیری و رسیدگی کنیم.
وی با بیان اینکه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران شایسته‌ترین افراد جامعه هستند، اظهار داشت: باید با نگاه معنوی، دینی و اعتقادی، خدمات شایسته و در شأن و منزلت و جایگاه والای ایثارگران ارائه دهیم.
مظلومی برخورد احترام آمیز با ایثارگران از سوی همه دستگاهها را یک ضرورت دانست و گفت: ایثارگران نماد عزت و مردانگی، مظهر صلابت و پایداری و ایستادگی هستند و سربلندی و عزت ایران اسلامی را رقم زدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تأکید کرد: تمام خدمات ما به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان باید رضایتمندی را به همراه داشته باشد و اخلاص در کار و صداقت در گفتار در حین انجام خدمت، با یکدیگر همخوانی داشته باشد.
مظلومی اظهار داشت: کار برای ایثارگران نه تنها یک نعمت محسوب می‌شود بلکه یک افتخار است و هر خادمی باید خود را در قبال بزرگواری و عظمت این عزیزان مسئول بداند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341515
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور