عزت و افتخار ایران به‌واسطه رشادت شهداست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: خانواده‌های معظم شهدا، موجب عزت و افتخار هستند و تمام کسانی که در این کشور زندگی می‌کنند سربلندی و حفظ تمامیت ارضی این خاک را مدیون جان‌فشانی‌های شهدا می‌دانند.
عزت و افتخار ایران به‌واسطه رشادت شهداست
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عابس حسینی در دیدار با خانواده شهید منصوری با تأکید بر ضرورت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا افزود: خانواده‌های شهدا برای مردم ایران، موجب عزت و افتخار هستند و تمام کسانی که در این کشور زندگی می‌کنند سربلندی و حفظ تمامیت ارضی این خاک را مدیون جان‌فشانی‌های شهدا می‌دانند.
وی خطاب به همسر شهید اظهار داشت: صبر و بردباری شما و همت والایتان در تربیت صحیح فرزندان شهید ستودنی و اجرتان نزد خداوند سبحان محفوظ است.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی در ادامه عنوان کرد: مسئولان به‌حکم وظیفه و به‌منظور ارتقای روحیه خود باید همواره با خانواده‌های شهدا، آزادگان و ایثارگران ارتباط نزدیکی داشته باشند.
سید عابس حسینی افزود: این امر موجب خواهد شد تا همواره بدانیم مدیون خون و ایثارگری‌های چه کسانی هستیم و به همین لحاظ وظایف خود را در قبال این خاک و مردم به‌درستی انجام دهیم.
کد مطلب: 341554