داخلی صفحه قم خبر
 
نماینده مردم قم در مجلس: مدیریت موسسه خدمات شاهد در استان قم باقی می ماند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیرکل و مدیران و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: موسسه خدمات شاهد متعلق به خانواده معظم شهدا و جانبازان قم است و مدیریت آن نیز در این استان باقی می ماند.
نماینده مردم قم در مجلس: مدیریت موسسه خدمات شاهد در استان قم باقی می ماند
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، دکتر احمد امیر آبادی فراهانی روز سه شنبه 10 تیر ماه در این دیدار که در دفتر ایشان برگزار شد، افزود: در این راستا طبق هماهنگی های صورت گرفته با ریاست عالی بنیاد شهید وامور ایثارگران و نظر مساعد ایشان نسبت به باقی ماندن مدیریت این موسسه در استان، پیگیری ها صورت گرفته است.  

وی ادامه داد: طبق پیگیری های صورت گرفته مجموعه فروشگاههای جانبازان طبق اساسنامه قبلی ( که رئیس هیات مدیره مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان تعیین گردیده) به فعالیت خود ادامه داده و انتقال آن منتفی است.

نماینده مردم قم در این جلسه که با حضور مدیرکل بنیاد و مدیرکل اوقاف برگزار شد، همچنین در خصوص حل مشکل کمبود فضا برای دفن متوفیان خانواده شهدا و جانبازان اضافه کرد: طبق توافق دو دستگاه بنیاد شهید وامور ایثارگران و اوقاف و امور خیریه زمین آماده سازی شده در جوار امامزاده علی بن جعفر (ع) به این قبرستان الحاق می شود.

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم نیز در این جلسه ضمن تبریک دهه کرامت گفت: امروز مفتخر به خدمت گزاری خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مجاوران و زائران کریمه اهل بیت (س) در استان قم هستیم .

حجت الاسلام هنرمند افزود: در این راستا بنیاد شهید و امور ایثارگران هم اکنون جمعیت 80 هزار نفری ایثارگران ساکن و بومی استان قم و جمعیت 20هزار نفری میهمانان را خدمت رسانی می کند.

وی اضافه کرد: با توجه به مشکلات اعتباری وجود منابع مالی در استان و حفظ این منابع برای جامعه ایثارگر استان قم در راستای تکریم و تجلیل و خدمت رسانی به این عزیزان ضروری است.

حجت الاسلام هنرمند، همچنین به آماده سازی زمینی با حدود 3000 مزار در جوار گلزار علی بن جعفر(ع) اشاره کرد و افزود:  با توجه به تکمیل قطعه ایثارگران، فضای جدید مشکل دفن متوفیان خانواده معظم شهدا و ایثارگران مرتفع خواهد کرد.
 
 
کد مطلب: 341567